Jump to content

Welcome to LoL-Serbia forum
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Photo

Dota 2

• Please log in to reply
12 replies to this topic

#1 AresVs

AresVs

Diamond member

• Members
  • 253 posts
  • Summoner name:AresVs997
  • Server:EU Nordic & East

Posted 15 September 2013 - 12:48 PM

Nikada nisam igrao dotu pa razmisljam da li da pocnem. Heroj koji mi je privukao paznju u Doti je Io, zato sto je drugaciji od svih heroja i u Doti i u LoL-u, support je pa mislim da mi ne bi trebalo mnogo vremena da naucim da igram sa njim. Sta vi mislite o Doti 2? Da li je igrate? 

Io:

Dota2_Wisp_New.jpg-

• kziern04 and lf4akq39 like this

tumblr_magulchZ141rna804o1_500.jpg

#2 Gospodin

Gospodin

Challenger member

• Moderators
  • 489 posts
  • Summoner name:Toni Scarface

Posted 15 September 2013 - 01:10 PM

zanimljiva igrica, meni je odlicna.

mozda ce da ti bude teska u pocetku, osim ako prethodno nisi igrao HoN ili DotA-u staru.

robert-de-niro-training-capefear.jpg

#3 djaptorw

djaptorw

Challenger member

• Support
  • 414 posts
  • Summoner name:sKKiLlLlLlLlLlL
  • Server:EU West
  • Locationkraljevo

Posted 15 September 2013 - 02:07 PM

igrao sam dotu2 nedelju dana,isto kao lol ,ali graficki losije uradjeno,kontrolisanje je jako tesko

#4 AresVs

AresVs

Diamond member

• Members
  • 253 posts

Posted 15 September 2013 - 02:51 PM

Meni se Dota 2 svidela zbog ovog heroja Io, zato sto su u LoL-u skoro svi heroji u fazonu coveka a ovaj je nekako bas originalan, ali nakraju se ispotavilo da je LoL najbolji  :lol:

#5 sexy motherfucker

sexy motherfucker

Silver member

• Members
  • 52 posts
  • Summoner name:ur an faget

Posted 15 September 2013 - 03:27 PM

pocni dotu definitivno ja igram vec godinu i nesto dana igrica me odusevljava i stvarno ako krenes da igras neces da se razocaras veruj mi a tek heroji koji jos treba da izadju... :)

#6 AresVs

AresVs

Diamond member

• Members
  • 253 posts

Posted 15 September 2013 - 04:33 PM

pocni dotu definitivno ja igram vec godinu i nesto dana igrica me odusevljava i stvarno ako krenes da igras neces da se razocaras veruj mi a tek heroji koji jos treba da izadju... :)

A kakav je ovaj Io?

#7 Giotto

Giotto

Bronze member

• Banned
  • 42 posts
  • Summoner name:Eot Giotto

Posted 15 September 2013 - 05:58 PM

Odlican izbor, deco adujte me
IGO. Giotto
Ja se izvinjavam jednom liku kog sam zaboravio da add evo moja sansa da se iskupim nadam se da ce me add :D

xi4.png

#8 Glajzer

Glajzer

Silver member

• Members
  • 65 posts
  • Summoner name:LegendofGods1

Posted 22 September 2013 - 10:01 AM

Po meni LoL je mnogo bolji od Dote

#9 Foste the Killer

Foste the Killer

Silver member

• Members
  • 65 posts
  • Summoner name:Foste the Killer

Posted 02 October 2013 - 08:51 AM

Svima je LoL bolji od Dote zato sto nemaju pojma da igraju ako cemo realno.Heroji su tezi,mapa je teza,gameplay je tezi bukvalno sve.Onda igraci nece da ukljuce mozak vec ce igrati ono sto im je lakse.

#10 Father Of Storms

Father Of Storms

Challenger member

• Administrators
  • 658 posts
  • Summoner name:Father Of Storms
  • LocationKambodža

Posted 02 October 2013 - 09:11 AM

Svima je LoL bolji od Dote zato sto nemaju pojma da igraju ako cemo realno.Heroji su tezi,mapa je teza,gameplay je tezi bukvalno sve.Onda igraci nece da ukljuce mozak vec ce igrati ono sto im je lakse.

A šta ćeš ti onda na LoL-u i ovom forumu? I zašto bi se uopšte poredili, ljudi igraju ono što im odgovara, koji god da su razlozi u pitanju.

Što se Dote tiče, mene odbija upravo grafika. Jako mi smeta ta mračnija atmosfera u igri, kada su "visuals" u pitanju. Plus, priznajem, vezan sam za LoL. Isto kao što su igrači vezani za Dotu prvobitnu pa nisu hteli ništa drugo da igraju pored toga dok nije izašla Dota2 (znam ovako minimum dvadeset primera). (:

#11 Black_Widow

Black_Widow

Bronze member

• Members
  • 28 posts
  • Summoner name:DobraVila

Posted 31 October 2013 - 02:33 AM

Da je ljudima Dota bolja od Lola onda nebi bili na lol forumu nego na dota forumu :D Dota i lol su neusporedivi, jedino šta im je zajedničko je to što spadaju u isti žanr. Mislim da je sasvim suvišno uopće raspravljati koja je bolja igrica jer svatko ima pravo na svoje mišljenje:)

Obično ljudi koji igraju dotu dosta dugo se lako priviknu na lol, dok ljudima koji igraju lol treba malo duže. Dosta teže je last hitavat kripove, a i treba vremena dok se privikneš na denyanje kripova i ofc dok se uskilaš u tome :D Tako da, ako nemaš baš neku pretjeranu želju za igranjem Dote, a nisi je igrao do sad, vjerojatno ćeš brzo odustat. Preporučujem ti da startaš sa agility herojima jer su dosta jednostanviji za igrat dok se ne privikneš. Isto tako si nađi nekoga ko već igra poduže vrijeme dotu da ti pomogne oko itemizacije i ostalih stvari. :)

#12 Ninaeva

Ninaeva

Grammar nazi

• Administrators
  • 808 posts
  • Summoner name:Ninaeva
  • LocationSolitude, Skyrim

Posted 31 October 2013 - 08:57 AM

^ This. (:

tpp3.jpg

#13 St3f4NS

St3f4NS

CEO

• Administrators
  • 593 posts
  • Summoner name:St3f4NS
  • LocationBelgrade

Posted 02 November 2013 - 06:38 AM

Sve stvar ukusa. Meni sve svidjaju obe igre. Mogu da igram i Dotu, ali zasto bi igrao obe :/ Pokusavao sam da se prebacim na Dotu, ali mi ovaj community nije dozvoljavao :) Ako bi igrao Dotu ne bi mogao da radim na ovom forumu i svemu sto ima veze sa LoL-om.

I kao sto je FoS rekao, jedina zajednicka stvar izmedju Dote i LoL-a je zanr :) Mislim da su prepiranja oko toga koja je bolja igrica krajnje smesna.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users